Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu

biznes, firma

Psycholog Berlin

Zapewniamy najlepszą pomoc z zakresu psychoterapii i psychologii. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów, pracujących w podejściu . Nasz ośrodek stworzony został w wyniku współpracy pięciu psychoterapeutów, których łączy przyjaźń oraz czerpanie przyjemności z szerzenia i udostępniania plusów , które wynikają z psychoterapii szerszej grupie odbiorców. Tworzymy profesjonalne i bezpieczne miejsce, gdzie klienci czują się komfortowo i cieszą się pełnym zakresem możliwości płynących z terapii.

Nasza oferta

W naszej ofercie klient odnajdzie pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Oferujemy eksperckie konsultacje psychologiczne, w trakcie których rozpoznawany jest problem pacjenta , znajdowane są odpowiednie rozwiązania i dobierana jest odpowiednia forma pomocy psychologicznej, którą zazwyczaj są konsultacje psychoterapeutyczne. Ośrodek Psychoterapii oferuje swoim klientom najwyższej jakości pomoc w postaci psychoterapii grupowej, indywidualnej, par i małżeńskiej, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. W naszej ofercie znajduje się również przeprowadzanie warsztatów psychologicznych i rozwojowych.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia to część nurtu psychoterapii humanistycznej, która opisuje człowieka jako posiadającą możliwość wyboru, świadomą jednostkę, która kreuje rzeczywistość, nadając sens życiu i kierując nim. Pracując w nurcie psychologii humanistycznej oferujemy naszym pacjentom warunki wspomagające rozwój i samorealizację oraz pomoc w rozumieniu swoich oczekiwań i potrzeb w stosunku do świata i siebie samego. Psychoterapia skupia się na tym, co dzieje się tu i teraz oraz pomaga uświadomić, psycholog Berlin cennik że przyszłości jeszcze nie ma, a przeszłość już nie istnieje. Akceptując swoje doświadczenia życiowe uświadamiamy sobie to, co naprawdę przeżywamy. Jednostka staje się zdolna do zmiany i kontrolowania swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Ważna jest również relacja między pacjentem, a psychoterapeutą którą określa się mianem ludzkiego spotkania, wypełnionego szacunkiem do wewnętrznego świata drugiej osoby.

Według psychoterapii pacjent ma wystarczający potencjał, aby poradzić sobie z wszystkimi napotykanymi trudnościami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mogli pomóc Ci poznać Twoje szczęście i wspomóc Twój rozwój osobisty. Zapraszamy!