Przegrana piłkarskiej reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny pojedynek narodowego zespołu Czech!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu kadry Polski nie były zbyt udane. Polscy zawodnicy oczywiście zdołali awansować do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej kadry został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym rywalem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, żeby zatriumfować.

Humory w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były bardzo dobre, lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach starcia narodowy zespół Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Był to istny szok zarówno dla graczy, jak i sympatyków zasiadających na stadionie w Pradze. Zawodnicy reprezentacji Czech od pierwszego gwizdka arbitra wyglądali o wiele lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. W drugiej połowie meczu polska narodowa drużyna grała trochę lepiej, jednakże to piłkarze z Czech strzelili bramkę numer 3. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Zawodnicy polskiego zespołu zdołali strzelić wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Należy mieć na uwadze to, że ten mecz w wykonaniu reprezentacji Polski był tragiczny. Trener z Portugalii Fernando Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski. Polska drużyna w drugim starciu zmagań eliminacyjnych mierzyć się będzie z czeskim zespołem narodowym. Bez najmniejszych wątpliwości w tym meczu kadra narodowa Polski musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz